Україна, м.Суми, вул. Ковпака 4

(0542) 678-128    660-433   774-324

група компаній  "Українська Рослинницька Хімія"

678127@ukr.net

ukrroshim@gmail.com   

УкрРосХим

Про Нас

 

     Компанія більше 15 років успішно працює на ринку мінеральних добрив та сільскогосподарських послуг. За цей час ми встигли зайняти достойну нішу серед дистриб'юторських компаній в данній сфері.

    У 2000-му році, коли був закладений фундамент для створення підприємства, ми ставили мету побудувати успішну систему забезпечення аграріїв України якісною продукцією.

     

      За більш ніж 15 років роботи ми розвивались і з кожним роком завойовували довіру і повагу наших партнерів і клієнтів. Серед основних партнерів – провідні виробники мінеральних добрив України, Білорусі, Росії,  Казахстану    та ін. За останні 3 роки ми розширили географію збуту і відкрили близько 10 складів в різних областях України. Зараз для зручності  наших клієнтів  можливо придбати продукцію в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпровській, Кіровоградській, Одеській та в інших областях. Дистриб'юція нашої продукції проводиться на всій території України залізничним та автотранспортом.

        Ми завжди знаходимо підхід до кожного клієнта, намагаємося відповідати  Вашим потребам.

 

        Наша якість і надійність – гарантія Вашого успіху!

 

Наша Місія:

Якісна продукція, ефективна робота досвідченої команди – це запорука Вашого успіху.

 

 Цінності:

 

- Клієнторієнтованість

Ми працюємо для повного задоволення клієнта, вивчаючи його потреби, забеспечуємо якісним сервісом і першокласним продуктом. Ми цінуємо наших клієнтів.

 

- Розвиток та ріст

Ми розвиваємося і прагнемо йти  в одному напрямку з сучасними технологіями і принципами ведення бізнесу, пропонуючи нашим клієнтам тільки найкраще.

 

Надійність

Ми працюємо відповідально і професійно більше 15 років. Нам довіряють завдяки нашому досвіду і лояльності.

 

- Ефективна команда

Наш коллектив - це молода, активна, добре знаюча свою роботу команда. Ми поважаємо кожного співробітника і допомагаємо один одному для досягнення нашої спільної Місії.

Успіх нашої Компанії – це успішна і злагоджена робота її співробітників.

 

- Мотивація

Справедлива оцінка роботи Команди – важлива сходинка для розвитку успішного бізнесу.

Ми цінуємо кожного члена нашого колективу!

 

         Компанія більше 15 років успішно працює на ринку мінеральних добрив та сільскогосподарських послуг. За цей час мі встигли зайняти достойну нишу серед дистриб'юторських клмпаній в данній сфері.

    У 2000-му році, коли був закладений фундамент для створення компанії, ми ставили мету побудувати успішну систему забезпечення аграріїв України якісною продукцією.

     

      За більш ніж 15 років роботи ми розвивались і з кожним роком завойовували довіру і повагу наших партнерів і клієнтів. Серед основних партнерів – провідні виробники мінеральних добрив України, Білорусі, Росії, Казахстану  та ін. За останні 3 роки ми розширили географію збуту і відкрили близько 10 складів в різних областях України. Зараз для зручності  наших клієнтів  можливо придбати продукцію в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпровській, Кіровоградській, Одеській та в інших областях. Дистриб'юція нашої продукції проводиться на всій території України залізничним та автотранспортом.

        Ми завжди знаходимо підхід до кожного клієнта, намагаємося відповідати  Вашим потребам.

 

        Наша якість і надійність – гарантія Вашого успіху!

 

     

УВАГА ШАХРАЇ 

 

Шановні партнери! ТОВ «Торговий Дім «УкрРосХим» повідомляє, що на даний час активізувались недобросовісні дії з боку шахраїв, котрі нібито працюють під іменем «УкрРосХим» виставляючи рахунки з підприємства зі співзвучною назвою нашого підприємства.

 

Просимо особливо звертати увагу на назву контрагента, код ЄДРПОУ, рахунок в банку та на загальний вид печатки.

 

        Наша якість і надійність – гарантія Вашого успіху!